Творчі досягнення вихованців СЮТ-ЦНТТМ 

за 2016 - 2017 навчальний рік

 

20.04.2017. Київський фестиваль стартапів «Class ідея».

Подяка – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (керівник Наконечний В.Г.).

 

12.04.2017. Виставка «Космічні фантазії» з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

номінація «Образотворче мистецтво» 

(молодша вікова категорія):

Гран-прі – Гурко-Антонова Альбіна, вихованка гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

І місце – Костенко Єва, вихованка гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

І місце – Терновська Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка ДУоМ «Оранта» (керівник Івахова Н.І.);

ІІ місце – Оглезнєв Денис, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

ІІІ місце – Масько Аліна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка ДУоМ «Оранта» (керівник Івахова Н.І.);

ІІІ місце – Завірюха В’ячеслав, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

ІІІ місце – Іщенко Костя, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.).

(старша вікова категорія):

Гран-прі – Помпеєва Анжеліка, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.);

І місце – Головацька Маргарита, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.);

ІІ місце – Булгакова Маргарита, вихованка гуртка «Петриківський розпис» (керівник Сербин Л.А.);

ІІ місце – Тихоненко Анна, вихованка гуртка «Петриківський розпис» (керівник Сербин Л.А.);

ІІІ місце – Антонєнков Артемій, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.).

номінація «Ліпка із солоного тіста»:

І місце – Левченко Катерина, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Смущенко Віка, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.).

номінація «Авіамодель»:

Гран-прі – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

І місце – Пащенко Михайло, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

ІІ місце – Паркулаб Богдан, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

ІІІ місце – Василюк Мефодій, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.).

номінація «Іграшка, поробка»:

І місце – Ільчук Олександра, вихованка гуртка «Дизайн інтер’єру» (керівник Ільчук Ю.М.);

ІІ місце – Антоненко Анастасія та Єременко Яна, вихованки зразкового художнього колективу гуртка «Чарівні візерунки» (керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Буряк Олексій, вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Конструювання м’якої іграшки» (керівник Межена Л.В.).

номінація «Керамічні поробки»:

Гран-прі – Ничипорук Олександр, вихованець гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

І місце – Катіс Наталія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Дубик Аліна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Артемчук Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Горох Олександра, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.).

номінація «Аплікація»:

Гран-прі – Попова Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.);

І місце – Поліщук Аня, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (керівник Мальцева Т.М.);

ІІ місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Юречко Ярослав, вихованець гуртка «Прикладне рукоділля» (керівник Мальцева Т.М.).

номінація «Паперопластика»:

Гран-прі – Подолинний Назар, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Тихонов В.О.);

І місце – Рожков Андрій, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Тихонов В.О.);

ІІ місце – Головенко Іван, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Довгаль С.В.);

ІІІ місце – Горбенко Владислав, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.).

 

09.04.2017. Київський міський відкритий конкурс з інформаційних технологій 2017.

номінація «2D графіка»:

ІІ місце – Зейдліць Тетяна, вихованка гуртка «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.);

номінація «Програмна розробка»:

І місце – Божко Владислав, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.);

ІІІ місце – Макаренко Антон, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.);

номінація «Відеомонтаж» (молодша вікова група):

ІІ місце – Клепацький Олег, вихованець гуртка «Сучасний світ технологій» (Керівник Шевченко О.О.);

номінація «Відеомонтаж» (старша вікова група):

Переможець заочного етапу – Лиштва Андрій, вихованець гуртка «Сучасний світ технологій» (Керівник Шевченко О.О.);

Переможець заочного етапу – Харчук Назар, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.).

 

03.04.2017. ІІІ районний мистецький фестиваль-конкурс "Мурчик-фест. OPEN".

фото конкурс «Кото-селфі»:

Гран-прі – Березюк Олексій, вихованець гуртка «Художня фотографія» (керівник Наконечний В.Г.).

конкурс малюнків «Мурчик і К»:

ІІІ місце – Залевська Марія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.).

конкурс декоративного мистецтва «Без коте, життя не те»:

Гран-прі – Швець Юлія, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.);

І місце – Данилюк Аріна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Лапенок Анна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Горох Олександра, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Олєйніченко Ірина, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Конструювання м’якої іграшки» (керівник Межена Л.В.);

ІІІ місце – Дяченко Юлія, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.).

 

01.04.2017. Виставка «Бісерне сяйво» та «Жіночі витребеньки» в рамках Арт-фестивалю «Веремія».

Подяка – Ліщишина Світлана, Черних Валерія, Єременко Яна, Гірчук Аліна, Лєвакова Катерина, Маркова Анастасія, вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

Подяка – Коренькова Олена, Литвиненко Діана, Слободянюк Юлія, Мелащенко Кристина, Поліщук Аня, вихованці зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

  

20.03-21.04.2017. Районний екологічний конкурс дитячої та юнацької творчості «Первоцвіти під охороною». 

переможцями у номінації «Кращий малюнок» (7-10 років) стали: 

- Завірюха В’ячеслав, Костенко Єва, Гурко-Антонова Альбіна, вихованці гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.); 

- Сідько Ольга, Грищенко Юлія, вихованці зразкового художнього колективу гуртка ДУоМ «Оранта» (керівник Івахова Н.І.); 

переможцями у номінації «Краща аплікація» (7-10 років) стали: 

- Литвиненко Діана, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (керівник Мальцева Т.М.); 

- Левченко Катерина, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.); 

переможцями у номінації «Краща аплікація» (10 -13 років) стали: 

-Романенко Ксенія, Командір Катерина, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.); 

переможцями у номінації «Кращий сувенір» (7-10 років) стали: 

- Данилюк Аріна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.); 

- Стоянова Діана, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.); 

- Пушкова Вероніка, Шило Марія, вихованці зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (керівник Мальцева Т.М.); 

- Товченко Вікторія, Булгакова Маргарита, вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Чарівні візерунки» (керівник Ігнатуша Г.А.); 

- Гладченко Владислав, вихованець гуртка «Дизайн інтер’єру» (керівник Ільчук Ю.М.); 

переможцями у номінації «Кращий сувенір» (11-13 років) стали: 

- Дубик Аліна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.); 

-  Гірчук Аліна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Чарівні візерунки» (керівник Ігнатуша Г.А.); 

- Єременко Яна, Антоненко Анастасія, вихованці гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.).

  

17.03-03.04.2017. Районний конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

 переможцями у номінації сувенір «Друге життя відходам» (8-10 років) стали: 

-   Дяченко Юлія, Левченко Катерина, Швець Юлія, Стоянова Діана, Ярошенко Карина, вихованці зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.); 

-  Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.)Лиштва Тихон, вихованець гуртка «Судномоделювання» (керівник Тихонов В.О.); 

-  Босенко Микита, вихованець зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (керівник Мальцева Т.М.); 

переможцями у номінації сувенір «Друге життя відходам» (11-13 років) стали: 

-  Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.); 

-  Ільчук Олександра, вихованка гуртка «Дизайн інтер’єру» (керівник Ільчук Ю.М.).  

 

01.03.2017. Всеукраїнський молодіжний конкурс творчості «Образ Миру». 

Сертифікат учасника – Білополенко Ярослав, вихованець зразкового художнього колективу анімаційної дитячої студії «Сто фантазій» (керівник Полянська Т.М.).

  

15-20.03.2017. Відкритий російський фестиваль анімаційного кіно (м. Суздаль). 

Дипломами нагороджений зразковий художній колектив анімаційної дитячої студії «Сто фантазій» (керівник Полянська Т.М.).

 

27.02.2017. Районна природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку».

Номінація – кращий малюнок (7-10 років): 

- Стецюк Софія, вихованка Зразкового художнього колективу Декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.);

Терновська Анастасія, вихованка Зразкового художнього колективу Декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.);

Бурих Олена, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Лебедєв Д.В.);

 Номінація – краща аплікація  ( 7-10 років):

- Грищенко Юлія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.);

- Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Левченко Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

 - Гладченко Владислав, вихованець гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

 - Санжак Єва, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

 Номінація – краща аплікація  ( 11-13 років):

 - Черних Валерія, вихованка Зразкового художнього колектив у «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

 Номінація – краща іграшка (7-10 років):

 - Ярошенко Карина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

 - Босенко Микита, вихованець Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

 - Лєвакова Катерина, вихованка Зразкового художнього колектив у «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

 Номінація – краща іграшка ( 11-13 років):

Дубик Аліна, вихованка гуртка «Художня кераміка»(КерівникДовгаль С.В.);

- Антоненко Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Єременко Яна, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.).

 

25.02.2017 р. ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

І місце – Лобас Карина, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

І місце – Міщенко Анастасія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

І місце – Слободянюк Юлія, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце – Воронова Вікторія, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце – Литвиненко Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце – Дзюба Валерія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

І місце – Преображенський Даніїл, вихованець гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Паркулаб Богдан, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.);

ІІ місце – Ярошенко Карина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Іванченко Варвара, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІ місце – Ліщишина Світлана, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Василюк Іван, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.);

ІІІ місце – Подолинний Назар, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

ІІІ місце – Гірчук Аліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Стоянова Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.).

за участь:

- Василюк Мефодій, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Попелянська Поліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

- Артемчук Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Литвиненко Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

- Лісін Антон, вихованець гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Єременко Яна, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.).

- Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.).

 

24.02.2017 р. Х київський міський фестиваль-конкурс м’якої іграшки "Іграшковий вернісаж".

І місце - Іванченко Ксенія, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

 

22.12.2016 р. в КП «Київський міський Будинок природи» відбулось нагородження переможців міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Новорічна ялинка» в рамках природоохоронної акції «Збережімо ялинку».                                        

Переможцями міського конкурсу стали:

Номінація – «Краща новорічна аплікація» (7-10 років);

ІІ місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання»;

Номінація – «Краща ялинкова прикраса» (7-10 років):

ІІІ місце – Данилюк Аріна, вихованка гуртка «Художня кераміка»;

ІІІ місце – Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання;

Номінація – «Краща ялинкова прикраса» (11-13 років):

ІІІ місце – Антоненко Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

Номінація – «Кращий різдвяний сувенір» (11-13 років):

І місце – Ярошенко Карина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»;

За активну участь:

 -   Катіс Наталія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

 -  Левченко Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»;

 -  Згурський Олександр, вихованець гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

-  Коба Олексій, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання».

 

17-18.12.2016. Міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів.

Диплом ІІ ступеня ШмаркоЛюбомир, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки» (керівник Лебедєв Д.В.);

Диплом ІІІ ступеня – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (керівник Наконечний В.Г.).

  

01.11.16 - 09.12.2016 р. на базі СЮТ-ЦНТТМ було проведено району природоохоронну акцію «Збережімо лісову красуню».

За рішенням переможцями конкурсу стали:

Номінація – «Краща новорічна аплікація» (7-10 років):

-  Литвиненко Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний»;

-  Левченко Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»;

-  Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання»;

-   Катіс Наталія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор;

-   Поліщук Аня, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля»;

Номінація – «Краща ялинкова прикраса» (7-10 років):

- Мартиненко Анна, Кулікович Марія, Романенко Ксенія, Коба Олексій вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання»;

- Ярошенко Карина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді;

-  Данилюк Аріна, вихованка гуртка «Художня кераміка»;

Номінація – «Краща ялинкова прикраса» (11-13 років):

-  Антоненко Анастасія, Згурський Олександр, вихованці гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

Номінація – «Кращий різдвяний сувенір» (11-13 років):

- Єременко Яна, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

- Сєрова Катерина, Нгуєн Аліна, вихованці Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний»;

-  Ліщишина Світлана, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки»;

-  Ярошенко Карина, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»;

Номінація – «Кращий різдвяний сувенір» (14-16 років):

-  Лісін Антон, вихованець гуртка «Керамічна майстерня: декор»;

-  Лапенок Анна, вихованка гуртка «Художня кераміка»;

Номінація – «Краща новорічна ялинка» (14-16 років):

-  Колективна робота вихованців Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»;

-  Іщук Ольга, Асач’єва Анна, Дубик Аліна, вихованці гуртка «Моделювання та конструювання одягу»;

За оригінальність виконаних робіт:

-  Гречух Роман, вихованець гуртка «Юні друзі природи»;

-  Колектив вихованців Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» за серію робіт «Символ року».

 

24.11.2016. Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

у номінації «Жанрове фото»

Диплом І ступеня – Усенко Олена, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом І ступеня – Яценко Дар’я, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом І ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Яценко Дар’я, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 у номінації «Пейзаж»

Диплом І ступеня – Іванченко Ксенія, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом І ступеня – Поворознік Олександра, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом І ступеня – Яценко Дар’я, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Пословська Євгенія, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня – Усенко Олена, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня – Яценко Дар’я, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.). 

 у номінації «Портрет»

Диплом ІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня – Яценко Дар’я, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 у номінації «Флора і фауна»

Диплом І ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня – Мелехін Артем, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 у номінації «Репортажне фото»

Диплом ІІ ступеня – Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 

19.11.2016. Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську».

ІІІ місце – Романенко Ксенія, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Бойко Ярослав, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

ІІІ місце – Лопата Іван, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

ІІІ місце – Макалішер Тімур, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

Диплом за участь – Островська Єва, гурток «Квілінг» (Керівник Сербин Л.А.);

Диплом за участь – Сліпченко Христина, гурток «Квілінг» (Керівник Сербин Л.А.);

ІІІ місце – команда СЮТ-ЦНТТМ.

 

15-17.11.2016.VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

у номінації «Технічна творчість та винахідництво»

ІІІ місце – Наконечний Олексій, гурток «Автомоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.).

 

15.09 - 28.10.2016. Екологічний конкурс-виставка малюнків і поробок «Світ моря».

в номінації «Паперопластика»:

І місце – Смущенко Віка, вихованка Зразкового художнього колективу ДУоМ «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.);

ІІ місце –  Поліщук Анна, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІІ місце – Яковенко Софія, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІІ місце – Санжак Єва, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

в номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Головацька Маргарита, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Лебедєв Д.В.);

ІІ місце – Галюк Вероніка, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Лебедєв Д.В.);

ІІІ місце – Менчук Антоніна, вихованка Зразкового художнього колективу анімаційної дитячої студії «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

в номінації «Ліпка з глини та солоного тіста»:

І місце – Дяченко Юлія, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

І місце – Забродська Марина,  вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Єременко Яна, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Преображенський Даніїл, вихованець гуртка «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Ничипорук Олександр, вихованець гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

в номінації «Поробки»:

І місце –Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Романенко Ксенія, вихованкагуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Лиштва Тихон, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

в номінації «Вироби із бісеру»:

І місце – Бойко Владислав, Бойко Денис, Макалішер Тімур, Ломакін Андрій, вихованці Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІ місце – Залєвська Марія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІ місце – Литвиненко Діана,вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний»  (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІІ місце –  Антоненко Анастасія, Єременко Яна, вихованки Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Гірчук Аліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

Заохочення – Сєрова Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний»  (Керівник Мальцева Т.М.);

За серію робіт - Тимошенко Анастасія, вихованка гуртка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

 

24.10.2016. Міський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець».  

у номінації «Краща аплікація» (7-10 років):

ІІ місце – Захаренко Марина, Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.).

у номінації «Краща іграшка» (7-10 років):

ІІ місце – Тимошенко Анастасія, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

у номінації «Краща іграшка» (11-13 років):

ІІІ місце – Салацька Анна, Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.).

Заохочення – Асач’єва Анна, гурток «Конструювання і моделювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.).

  

15.09-05.10.2016. Районний конкурс дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець».

у номінації «Краща аплікація» (7-10 років):

І місце – Горох Олександра, гурток «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Поліщук Анна, Зразковий художній колектив творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІ місце – Захаренко Марина, Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІІ місце – Козленко Людмила, Литвиненко Діана, Гладченко Влад, гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.).

у номінації «Краща іграшка» (7-10 років):

ІІ місце – Тимошенко Анастасія, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

у номінації «Краща іграшка» (11-13 років):

І місце – Салацька Анна, Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);     

ІІ місце – Іщук Ольга, Асач’єва Анна, гурток «Конструювання і моделювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.);

ІІ місце – Антоненко Анастасія, гурток «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.).

  

15.09-12.10.2016. Екологічний конкурс – виставка «Осінній вернісаж».

Гран–прі – Згурський Олександр, гурток «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

в номінації «Аплікація «Осінні барви»:

І місце – Швець Юлія, Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Маліков Мирослав, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Фірсова Дарина, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

Заохочення – Павлюк Софія, Зразковий художній колектив творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

в номінації «Осінній сувенір»:

І місце – Литвиненко Діана,Зразковий художній колектив творча майстерня «Бісер чарівний»  за серію робіт «Осінній вальс» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце – Тимошенко Анастасія, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІ місце – Преображенський Даніїл, гурток «Керамічна майстерня: декор» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Ничипорук Олександр, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІ місце – Нгуєн Аліна, Зразковий художній колектив творча майстерня «Бісер чарівний»  (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІІ місце – Босенко Микита, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІІ місце – Попелянська Поліна, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІІ місце – Дубик Аліна, гурток «Конструювання і моделювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.).

 в номінації «Квіткова екібана»:

І місце – Корнійчук Дар’я,Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

І місце – Котелевська Дар’я,Зразковий художній колектив творче об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Романенко Ксенія, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Марчевський Олександр, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

Гурток «Художня фотографія» за серію робіт «Золота осінь» (Керівник Наконечний В.Г.).

  

21-24.09.2016. VIII Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко».

Диплом – Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

 

21.06-11.07.2016. Х Всеукраїнський дитячий конгрес «Зіркові канікули у «Світі талантів».

Диплом (І Премія) – Попелянська Поліна, Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

  

15.06.2016. IV Открытый фестиваль детской анимации “Мульт-Горой».

Диплом учасника – Романович Даша,Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

Диплом учасника – Цимбаленко Саша,Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

Диплом учасника – Неклюдова Соня,Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

 

 

05.06.2016. І Міжнародний дитячий кінофестиваль «KidsMovieFest».

Диплом учасника – Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

 

30.05-01.06.2016. Международный кинофестиваль «Ты не один», г. Ярославль.

Диплом лауреата – Романович Даша,Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

Диплом лауреата – Неклюдова Соня,Зразковий художній колектив Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

12-15.08.2016. XIХ Відкриті змагання серед школярів та спортсменів з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) Кролевецької районної СЮТ.

 у класі моделей F-1-H:

Гран-прі - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

 

26.07.2016. Відкриті змагання з авіамодельного спорту на «Кубок Ветерана» Роменського ТСОУ.

ІІ місце - Наконечний Володимир Григорович, керівник гуртка «Авіамоделювання»

 

20-24.06.2016. Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)на Кубок ім. М.М. Галайбо ЦДЮТ м. Конотоп.

у класі моделей F-1-H:

І місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

 

16.06.2016. Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

І місце – Ігнатенко Даша, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

І місце Литвиненко Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце Литвиненко Діана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

І місце Гібельчук Оксана, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

І місце Міщенко Анастасія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІ місце Ничипорук Олександр, вихованець гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце Єременко Яна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце Дзюба Валерія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Ігнатенко Даша, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІІ місце Сторожук Марина, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.).

 

13.06.2016. Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

І місце Попелянська Поліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІ місце – Лиштва Тихон, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

ІІІ місце – Макалішер Тімур, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.).

 

07.06.2016. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

І місце Король Олексій та Наконечний Олексій, вихованці гуртка «Автомоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.);

ІІ місце Тимошенко Анастасія, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

 

04-05.06.2016. Відкритий Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту 2016р.

ІІ місце – Лопата Іван, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

ІІ місце – Подолинний Назар, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

Дипломом ІІ ступеня – команда СЮТ-ЦНТТМ. 

 

27-29.05.2016. Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту.

у класі моделей ЕН-600:

ІІ місце – Лиштва Тихон, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

у класі моделей F4-A:

ІІІ місце – Лопата Іван, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.);

у класі моделей секції «NS»:

ІІІ місце – Лопата Іван, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.).

Дипломом ІІІ ступеня – команда СЮТ-ЦНТТМ.

 

25.05.2016. Міський конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

І місцеІгнатенко Даша, вихованка Зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

І місцеШевчук Антон, вихованець Зразкового художнього колективу Анімаційної дитячої студії «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

ІІ місцеПлис Карина, Антоненко Іван, Шуляренко Олександра, Шатило Павло, Растрогіна Євгенія, вихованці Зразкового художнього колективу Анімаційної дитячої студії «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

Заохочення Логвинова Богдана, вихованка Зразкового художнього колективу творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

 

22.03-22.04.2016. Районний конкурс «Первоцвіти під охороною».

у номінації «Кращий малюнок» (7-10 років):

ІІ місце – Смущенко Віка, вихованка Зразкового художнього колективу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.).

у номінації «Краща аплікація» (7-13 років):

ІІІ місце – Макогон Вікторія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.);

ІІІ місце – Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Литвиненко Діана, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.).

у номінації «Кращий сувенір» (7-10 років):

І місце – Куликовська Маргарита, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Мелащенко Кристина, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Заохочення – Дихнич Софія, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

у номінації «Кращий сувенір» (11-13 років):

І місце – Єременко Яна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

 

10.04.2016. Міський конкурс «Відкритий чемпіонат Києва з інформаційних технологій 2016».

І місце – Мурадов Ігор, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» на базі Технічного ліцею (Керівник Косінова Н.О.);

І місце – Глушко Богдан, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» на базі Технічного ліцею (Керівник Косінова Н.О.);

ІІ місце – Савицька Катерина, вихованка гуртка «Комп’ютерні технології» на базі Технічного ліцею (Керівник Косінова Н.О.);

ІІІ місце – Литвиненко Дмитро, вихованець гуртка «Комп’ютерні технології» на базі Технічного ліцею (Керівник Косінова Н.О.);

Переможець заочного етапу – Михайлова Ілона, вихованка гуртка «Комп’ютерні технології» на базі Технічного ліцею (Керівник Косінова Н.О.).

 

08.04-09.04.2016. Х міський конкурс-виставка «Бісерне сяйво»

молодша вікова категорія

номінація «Дерева»:

Диплом І ступеня – Якименко Марія за роботи «Бонсай», «Під березою», творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

номінація «Сувеніри. Композиції»:

Диплом І ступеня – Гірчук Аліна за роботу «Знахідки дайвера» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Чарівні дрібнички»:

Диплом І ступеня – Слободянюк Юлія за роботу «Літні ягоди» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Диплом ІІ ступеня – Сторожук Марина за роботу «Дві брошки» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Диплом ІІІ ступеня – Владимирська Поліна за роботу «Срібляста хризантема» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Вишукані прикраси»:

Диплом ІІ ступеня – Гірчук Аліна за роботу «Павича пір’їнка» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Барви природи»:

Диплом ІІ ступеня – Сторожук Марина за роботу «Царина Нептуна» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Диплом ІІІ ступеня – Гірчук Аліна за роботу «Яскравинки літа» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Квіти»:

Диплом ІІ ступеня – Сторожук Марина за роботу «Блакитні крокуси» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Диплом ІІ ступеня – Литвиненко Діана за роботу «Тюльпани» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Диплом ІІІ ступеня – Владимирська Поліна за роботу «Кошик з первоцвітами» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Етніка»:

Диплом ІІ ступеня – Литвиненко Діана за роботу «Етніка» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Спеціальний приз - Литвиненко Діана за роботу «Українські візерунки» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

номінація «Аксесуари з бісеру»:

Диплом ІІІ ступеня – Литвиненко Діана за роботу «Клач. Польові квіти» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

старша вікова категорія

номінація «Квіти»:

Диплом І ступеня – Ліщишина Світлана за роботи «Орхідея «Пава», «Кактус. Здійснені сподівання» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Етніка»:

Диплом І ступеня – Міщенко Анастасія за роботу «Спадщина» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

Диплом ІІ ступеня – Ліщишина Світлана за роботу «Кияночка» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Чарівні дрібнички»:

Диплом І ступеня – Дзюба Валерія за роботи «Смачне яблучко», «Метелик», «Вранішня ожинка» Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.).

номінація «Сувеніри. Композиції»:

Диплом ІІ ступеня – Коренькова Олена за роботу «Маленькі друзі» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

номінація «Вишукані прикраси»:

Диплом ІІІ ступеня – Воронова Вікторія за роботу «Маки яскраві» творча майстерня «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

 

01.03-28.03.2016. Відкритий фестиваль-конкурс «Мурчик-фест 2016»

 у номінації «Любов і дружба»

ІІІ місце – Яковенко Софія, вихованка Зразкового художнього колективу ДУоМ «Оранта», керівник Івахова Н.І.

в конкурсі м’якої іграшки «Пухнастик»

ІІІ місце – Токар Ліза, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки», керівник Межена Л.В.;

ІІІ місце – Санак Маріанна, вихованка зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки», керівник Межена Л.В.

в конкурсі м’якої іграшки «Пухнастик» у номінації «Кіт-Велетень»

перемогла Ігнатенко Даша, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста», керівник Просяник О.О.

 

10.02-01.04.2016. Районний конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє»

у номінації сувенір «Друге життя відходам» (8-13 років):

І місце – Салацька Анна, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Логвинова Богдана, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

у номінації Еко-сумка (8-16 років)»:

І місце – Ігнатенко Даша,вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Лобас Карина, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

ІІ місце – Попелянська Поліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.).

у номінації відеоробота  (11-16 років)»:

І місце – Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

 

28.03.2016. Міський конкурс «Допоможемо птахам узимку»

в номінації «Краща іграшка»:

І місце – Ігнатенко Даша, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце –  Гірчук Аліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

Заохочення – Єременко Яна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.).

 

20.03.2016. Районний конкурс «Допоможемо птахам узимку»

Переможці у номінації «Краща аплікація (7-13 років)»:

- Салацька Аня, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

- Котикова Софія, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.);

- Поліщук Анна, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

- Поліщук Анна, вихованка Зразкового художнього колективу ДуОМ «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.);

- Плішко Таль, вихованець гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Чогут Каріна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

- Інгуєн Аліна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Жалоба К.Ю.).

Переможці у номінації «Краща іграшка (поробка) (7-13 років)»:

- Литвиненко Діана, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

- Гірчук Аліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

- Ігнатенко Даша, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста»     (Керівник Просяник О.О.);

- Єременко Яна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Переможці у номінації «За оригінальність виконаних робіт»:

- Шкіра Артем, вихованець гуртка «Макетування та конструювання транспортної техніки» (Керівник Лебедєв Д.В.);

- Колектив гуртка «Конструювання і моделювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.).

  

12.03.2016. Міський конкурс з початкового технічного моделювання серед дітей молодшого шкільного віку.

І місце – Лукоянов Артем, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.), номінація «Модель транспортної техніки»;

ІІ місце – Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.), номінація «Графічне завдання»;

ІІІ місце – Макалішер Тімур, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.), номінація «Судномодель».

  

20.02.2016. Міські відкриті змагання із вільнолітаючих авіамоделей у приміщенні.

ІІІ місце – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.).

 

Творчі досягнення вихованців СЮТ-ЦНТТМ 

за 2015 навчальний рік 

 

14.12-25.12.2015. Міський конкурс дитячої та юнацької творчості «Новорічна ялинка» в рамках природоохоронної акції «Збережімо ялинку». 

номінація «Кращий новорічний малюнок» (7-13 років):

ІІ місце – Гайфурак Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

номінація «Краща новорічна аплікація» (7-13 років):

ІІ місце – Булан Микола, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Жалоба К.Ю.).

номінація «Краща новорічна аплікація» (7-13 років):

ІІ місце – Ігнатенко Даша, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.).

за креатив та творчість:

– Савінова Ірина, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

– Логвинова Богдана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

 

19-20.12.2015. Міський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

ІІ місце – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.);

ІІ місце – Подолинний Назар, вихованець гуртка «Судномоделювання» (Керівник Тихонов В.О.).

 

25.11.2015. Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

номінація «Жанрове фото»:

Диплом І ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Колеги», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом І ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Рука допомоги», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Знайомство», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня - Прохорова Ліза за роботу «Барви осені», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Материнство», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

номінація «Пейзаж»:

Диплом І ступеня - Прохорова Ліза за роботу «Міський пейзаж», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Гусячий пляж», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Зимовий пейзаж», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

Диплом ІІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Хмари», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);;

Диплом ІІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Сільський пейзаж», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

номінація «Портрет»:

Диплом ІІІ ступеня - Наконечний Олексій за роботу «Однокласниця», гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 

21.11.2015. Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську».

ІІ місце - Маліновська Анна, номінація «Виготовлення об’ємної конусної іграшки з паперу», Зразковий художній колектив «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.);

ІІ місце - Дубиковський Кирил, номінація «Складання з оригамі за темою «Авіація та космонавтика», Зразковий художній колектив «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.);

ІІ місце - Романенко Ксенія, номінація «Виготовлення святкової листівки», гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце - Лопата Іван, номінація «Конструювання з наборів технічного конструктора «Транспортний засіб», гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

ІІ місце - Командний залік.

 

16.11-10.12.2015. Районна природоохоронна акція «Збережімо лісову красуню».

переможці в номінації «Кращий новорічний малюнок» (7-13 років):

– Логвинова Богдана,  вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

– Гайфурак Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

переможці в номінації «Краща новорічна аплікація» (7-13 років):

– Ігнатенко Даша, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

– Булан Микола, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Жалоба К.Ю.).

переможці в номінації «Краща ялинкова прикраса» (7-13 років):

– Плішко Таль, вихованець гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

– Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.).

переможці в номінації «Кращий різдвяний сувенір» (11-16 років):

– Кольга Вікторія, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

– Тонконог Єлизавета, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

– Трохимчук Валерія, вихованка гуртка «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.);

– Савінова Ірина, вихованка творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

– Санак Маріанна, вихованка Зразкового художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

– Гірчук Аліна, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

– Грініх Катерина, вихованка Зразкового художнього колективу «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

– Манжула Єлизавета, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

– Сєрова Катерина, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

– Мелащенко Крістіна, вихованка творчої майстерні «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

– Колективна робота вихованців гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.);

–  Романенко Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.).

 

09.11-18.11.2015. Районний конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей».

Переможці:

– Логвинова Богдана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

– Шушкевич Дар’я,вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

–  Данкова Яна, вихованка гуртка «Юні екологи» (Керівник Сергеєва Н.В.);

– Левченко Світлана, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

 

02.11-11.12.2015. Місячник «За здоровий спосіб життя».

Переможці:

– Харієнко Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистетцтво» (Керівник Манакова К.П.).

 

25.09-11.10.2015. XVIІ Міжнародний фотоконкурс газети «День».

Диплом лауреата - Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.).

 

15.09 - 30.09.2015. Екологічний конкурс – виставка малюнків і поробок «Світ моря».

в номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце - Шевченко Павло, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

ІІ місце - Шушкевич Дар’я, Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва ДУоМ «Оранта» (Керівник Івахова Н.І.);

ІІ місце - Грабчук Катерина, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

ІІІ місце - Чернякова Юлія, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

ІІІ місце - Храпачевська Катерина, анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

ІІІ місце - Дунаєвська Наталія, анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.).

в номінації «Ліпка з глини та солоного тіста»:

І місце - Каленик Олександр, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.);

І місце - Ігнатенко Даша, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІ місце - Преображенський Даніїл, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.).

в номінації «Паперопластика»:

І місце - Романенко Ксенія, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце - Колектив гуртка «Початкове технічне моделювання» (Керівник Жалоба К.Ю.);

ІІ місце - Поліщук Анна, гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.);

ІІІ місце - Литвиненко Діана, гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.).

також переможцями стали:

- Растрогіна Євгенія, анімаційна дитяча студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.);

- Свиридюк Анастасія, Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.);

- Килимнюк Анастасія, Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

- Сторожук Марина, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.).

 

15.09-30.09.2015. Міський конкурс «Мій домашній улюбленець».

ІІ місце - Коренькова Олена, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

Заохочення - Ігнатенко Дарина, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.).

 

15.09-25.09.2015. Конкурс дитячої та юнацької творчості «Мій домашній улюбленець»

переможці:

- Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

- Коренькова Олена, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.);

- Гончаренко Марта, Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.);

- Нгуєн Аліна, гурток «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Жалоба К.Ю.);

- Колісніченко Анастасія, гурток «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Жалоба К.Ю.);

- Ігнатенко Даша, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

- Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Березюк Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Євко Аліна, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Прохорова Єлизавета, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Бучма Дмитро, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Машинська Анастасія, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Клепацький Олег, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.);

- Цукалова Катерина, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.);

- Ничипорук Олександр, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.);

- Грабчук Катерина, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

- Руденко Анна, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

- Компаніченко Єлізавета, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

- Логвінова Богдана, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.);

- Чернякова Юлія, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

 

01.09-30.09.2015. Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!»

Гран-прі - Стоянова Діана, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.);

ІІІ місце - Компаніченко Єлізавета, гурток «Образотворче мистецтво» (Керівник Манакова К.П.).

 

10-14.08.2015. Кубок Роменського ТСОУ з авіамодельного спорту серед ветеранів.

І місце - Наконечний Володимир Григорович, керівник гуртка «Авіамоделювання»

 

10-13.08.2015. XVIII Відкриті змагання серед школярів та спортсменів з авіамодельного спорту(вільнолітаючі моделі) на кубок Кролевецької районної СЮТ.

у класі моделей F-1-H:

Гран-прі - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

у класі моделей F-1-A:

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

 

21-24.07.2015. Змагання з авіамодельного спорту на Кубок ім. М.М. Галайбо(вільнолітаючі моделі) ЦДЮТ м. Конотоп.

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

 

13.07.2015. Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

І місце - Ліщишина Світлана, гурток «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Галина Альбертівна)

І місце - Савінова Ірина, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник Олена Олександрівна)

І місце - Савінова Софія, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник Олена Олександрівна)

І місце - Ярмулківська Марія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Тетяна Миколаївна)

ІІ місце - Колесніченко Анастасія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Тетяна Миколаївна)

ІІІ місце - Ничипорук Олександр, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль Світлана Вікторівна)

ІІІ місце - Свиридюк Анастасія, гурток «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Лілія Володимирівна)

 

30.06.2015. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!».

І місце - Наконечний Олексій, гурток «Автомоделювання» (Керівник Наконечний Володимир Григорович)

І місце - Киреєв Євген, гурток «Макетування та конструювання транспортної техніки» (Керівник Лебедєв Дмитро Вікторович)

І місце - Даниленко Ян, гурток «Макетування та конструювання транспортної техніки» (Керівник Лебедєв Дмитро Вікторович)

ІІ місце - Буряк Олексій, гурток «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Лілія Володимирівна)

ІІІ місце - Остапенко Микита, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов Валерій Олександрович)

 

30.06.2015. Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

І місце - Попелянська Поліна, гурток «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Лілія Володимирівна)

ІІ місце - Антоненко Максим, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов Валерій Олександрович)

ІІ місце - Ничипорук Олександр, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль Світлана Вікторівна)

 

29.05.2015. Відкриті всеукраїнські змагання з судномодельного спорту на Кубок Надії 2015.

І місце - Лукоянов Артем, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов Валерій Олександрович)

І місце - Подолинний Назар, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов Валерій Олександрович)

ІІ місце - Тихонов Валерій Олександрович, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання»

 

28.04.20015. Міський конкурс «Київ – моє місто мені в ньому жити, мені його створювати».

ІІ місце - Поліщук Віолетта, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

 

15.05.2015. Міський конкурс «Первоцвіти під охороною».

в номінації «Кращий сувенір» (7-10 років):

ІІ місце - Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІІ місце - Олещенко Софія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

в номінації кращий малюнок «Краса первоцвіту»» (7-10 років):

ІІІ місце - Залєвська Марія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Скомарохова Ксенія, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

Заохочення - Володимирська Поліна,Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

 

02.03. - 20.04.2015. Районний екологічний конкурс «Первоцвіти під охороною».

в номінації кращий малюнок «Краса первоцвіту» (7-10 років):

Сторожук Марина - гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.)

Цукалова Катерина - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

Нікітенко Софія - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.)

Залєвська Марія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Дихнич Софія - Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Оранта»» (Керівник Івахова Н.І.)

в номінації кращий малюнок «Первоцвіти просять захисту» (11-13 років):

Сотнік Анастасія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

в номінації кращий сувенір «Мій улюблений первоцвіт» (7-10 років):

Скомарохова Ксенія - гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

Кукса Олександра - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Стручинський Олексій - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Олещенко Софія - гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

Володимирська Поліна - Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.) Колективна робота вихованців Зразкового художнього колективу «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.)

в номінації кращий сувенір «Мій улюблений первоцвіт» (11-13 років):

Піскальова Альона - гурток «Художня кераміка»(Керівник Давиденко Н.В.)

Килимнюк Анастасія - гурток «Художня кераміка»(Керівник Давиденко Н.В.)

Антоненко Анастасія - Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

 

27.05.2015. Міський конкурс «Обери чисте майбутнє».

ІІІ місце - Циганкова Євгенія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Паламарчук Катерина, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

Заохочення - Корсун Єлізавета, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

Заохочення - Потравна Антоніна, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

 

16.03. - 03.04.2015. Районний конкурс «Обери чисте майбутнє».

в номінації малюнок (вік 8-16 років):

Топчій Марія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Циганкова Євгенія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

в номінації сувенір «Друге життя відходам» (вік 8-13 років):

Кукса Олександра - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Струцинський Олексій - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Куликовська Маргарита - гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Китаєва Христина - гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Паламарчук Кароліна - гурток гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

 

01.03. - 05.04.2015. Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Статична 2D графіка:

І місце (молодша група) - Галактіонова Ангеліна, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІ місце (молодша група) - Галактіонова Єлізавета, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІ місце (старша група) - Філонович Микола, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

Диплом за участь (старша група) - Тернопольська Світлана, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

2D - анімація:

І місце (молодша група) - Михайлова Ілона, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

І місце (старша група) - Рухлядєва Валерія, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

ІІ місце (старша група) - Коган Серафима, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

Кращий веб-сайт:

Диплом за участь (молодша група) - Сакович Олександр, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

Відеомонтаж:

ІІ місце (молодша група) - Шатило Павло, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

Краща комп’ютерна гра

І місце (старша група) - Протасов Нікіта, гурток «Компютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

Краща програмна та апаратно-програмна розробка

І місце (старша група) - Сенько Андрій, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

ІІ місце (старша група) - Діхтяренко Каріна, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

Диплом за участь (старша група) - Токар Дар’я, гурток «Комп’ютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

 

04.04.2015. Міський конкурс з оригамі «Журавлиний клич».

ІІІ місце - Нгуєн Чан Дік Тунга, Зразковий художній колектив «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.)

ІІІ місце - Котіков Всеволод, Зразковий художній колектив «Конструювання іграшки» ( Керівник Сидоренко І.В.)

 

27.03. - 29.03.2015. Міські змагання із судномодельного спорту (молодша вікова група).

ІІІ місце - Лукоянов Артем, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

Диплом за участь - Журбенко Артур, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

Диплом за участь - Клепацький Олег, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

 

20.03. - 22.03.2015. Міські змагання із судномодельного спорту (старша вікова група).

Диплом за участь - Журбенко Артур, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

Диплом за участь - Клепацький Олег, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

 

14.03.2015. Міський конкурс з початкового технічного моделювання.

ІІІ місце - Кудрявцев Іван, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

 

16.02. - 31.03.2015. Районний етап конкурсу «Майбутнє країни у мріях дитини»

Залевська Марія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Поліщук Віолетта - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Циганкова Євгенія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Ніколаєва Яна - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

 

23.02. - 27.02.2015. Міський конкурс «Іграшковий вернісаж – 2015».

ІІ місце - Санак Маріанна, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.)

ІІІ місце - Свиридюк Анастасія, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.)

Диплом за участь - Вегера Анастасія, Зразковий художній колектив «Конструювання м’якої іграшки» (Керівник Межена Л.В.)

 

25.02. - 05.03.2015. Міський конкурс «Допоможемо птахам узимку»

в номінації «Краща іграшка» (поробка):

ІІ місце - Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник гуртка Просяник О.О.)

ІІІ місце - Поліщук Віолета, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

 

Творчі досягнення вихованців СЮТ-ЦНТТМ 

за 2014 навчальний рік 

 

10.12.2014 - 21.02.2015. Районна природоохоронна акція «Допоможемо птахам узимку».

в номінації «Кращий малюнок «Життя пернатих узимку» (7-10 років)»:

Салацька Анна - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Топчій Марія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Залєвська Марія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Каназирська Дар’я - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Товченко Вікторія - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

Шамкіна Кіра - Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Оранта»» (Керівник Івахова Н.І.)

Романенко Ксенія - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

Цукалова Катерина - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

Цукалова Катерина - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

Куликовська Маргарита - гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

в номінації кращий малюнок «Життя пернатих узимку» (11-13 років):

Поліщук Віолета - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Олішевич Анастасія - гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Антоненко Анастасія - гурток «Користувач ПК» (Керівник Заяць Я.І.)

в номінації краща іграшка (поробка) «Птахи навколо нас» (7-10 років):

Кукса Олександра - гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник гуртка Просяник О.О.)

Ничипорук Олександр - гурток «Художня кераміка» (Керівник гуртка Довгаль С.В.)

Логвинова Богдана - гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

Литвиненко Діана - гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

Дихнич Софія - Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

Ахмад Сабіна - Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

в номінації краща іграшка (поробка) «Птахи навколо нас» (11-13 років):

Килимнюк Анастасія - гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В)

Кришталь Анна - гурток «Моделювання та конструювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.)

Загуменна Катерина - гурток «Моделювання та конструювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П.)

Творчі досягнення вихованців СЮТ-ЦНТТМ за 2014 навчальний рік

 

03.11. - 10.12.2014. Міський конкурс «Новорічна ялинка».

ІІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Заохочення - Савінова Ірина, Савінова Софія, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

 

13.12 - 14.12.2014. Міський конкурс учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

Конкурс-захист авторських конструкторських розробок.

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

ІІІ місце - Стукалов Олександр, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

Заохочення - Кушнарьов Олександр, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Тихонов В.О.)

 

Грудень 2014 рік. Міжнародний віртуальний конкурс дитячої та молодіжної комп’ютерної творчості «Екологія планети - 2014».

І місце - Плис Карина, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

І місце - Растрогіна Євгенія, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

І місце - Антоненко Іван, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

І місце - Шуляренко Олександра, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

І місце - Шатіло Павло, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

ІІ місце - Білополенко Ярослав, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

ІІІ місце - Лютик Віталій, Анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

 

22.11.2014. Міський конкурс навчально-дослідницьких і проектних робіт вихованців позашкільних навчальних закладів освіти м. Києва.

І місце - Дзюба Валерія, Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

ІІ місце - Здебська Валентина, гурток «Конструювання та моделювання одягу» (Керівник Ткаченко Г.П..)

ІІІ місце - Кнорозок Ігор, гурток «Пізнай себе!» (Керівник Білошицька А.С.)

 

01.11.2014. Міський конкурс-змагання «У місті Фантазерську».

ІІ місце - Нікітенко Софія, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІ місце - Сторожук Марина, гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М. )

ІІІ місце - Командний залік

 

30.10.2014. Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

в номінації «Жанрове фото»:

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.)

в номінації «Пейзаж»:

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.)

 

08.10.2014. Міські змагання на Першість міста Києва з авіамодельного спорту серед учнівської молоді.

І місце - Король Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

І місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

ІІ місце - Сітніков Михайло, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

ІІІ місце - Командний залік

 

21.09.2014. XVI Міжнародний фотоконкурс газети «День».

Диплом переможця - Наконечний Олексій, гурток «Художня фотографія» (Керівник Наконечний В.Г.)

 

15.09 - 30.09.2014. Екологічний конкурс – виставка малюнків і поробок «Світ моря».

в номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце - Катіс Наталія, Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Оранта»» (Керівник Івахова Н.І.)

ІІ місце - Оліяненко Наталія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІ місце - Залєвська Марія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Цимбалюк Вікторія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Єфіменко Гліб, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Боровий Богдан, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

в номінації «Ліпка з глини та солоного тіста»:

Гран-прі - Матвійчук Мілена, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

І місце - Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІ місце - Левківський Артур, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІІ місце - Володимирова Рената, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

в номінації «Вишивка стрічкою»:

І місце - Філімонова Інна, гурток «Вишивка стрічками»(на базі СШ-інтернату №14) (Керівник Голуб О.П.)

ІІ місце - Танасієнко Світлана, гурток «Вишивка стрічками» (на базі СШ-інтернату №14) (Керівник Голуб О.П.)

ІІІ місце - Петренко Юлія, гурток «Вишивка стрічками» (на базі СШ-інтернату №14) (Керівник Голуб О.П.)

в номінації «Поробки з природного матеріалу»:

І місце - Антоненко Іван, гурток «Користувач ПК» (Керівник Заяць Я.І.)

ІІ місце - Потравна Антоніна, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

ІІ місце - Плис Карина, Дитяча анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

ІІІ місце - Корнілов Нікіта, гурток «Прикладне рукоділля» (Керівник Мальцева Т.М.)

ІІІ місце - Кнорозок Ігор, гурток «Пізнай себе!» (Керівник Білошицька А.С.)

ІІІ місце - Тимошенко Анастасія, Дитяча анімаційна студія «Сто фантазій» (Керівник Полянська Т.М.)

в номінації «Вироби із бісеру»:

І місце - Вільхова Олена, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

ІІ місце - Воронова Вікторія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

 

15.09.-30.09.2014. Міський конкурс «Мій домашній улюбленець».

І місце - Левківський Артур, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІ місце - Циганкова Євгенія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Цимбалюк Вікторія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Заохочення - Савінова Ірина, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

 

27.05.2014. Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край».

І місце - Колесник Дар’я, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

І місце - Лапенок Анна, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІ місце - Левківський Артур, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІІ місце - Гунда Дана, гурток ДУоМ «Оранта»» (Керівник Івахова Н.І.)

 

27.05.2014. Всеукраїнська виставка-конкурс робіт гуртківців початкового технічного моделювання.

І місце - Куликовська Маргарита, гурток «Початково-технічне моделювання» (Керівник Давиденко Н.В.)

 

27.05.2014. Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

ІІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Автомоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

 

25.04.2014. Міський конкурс «Первоцвіти під охороною».

Гран-прі - Олійник Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

І місце - Левакова Катерина, Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

ІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Заохочення - Салацька Ганна, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Заохочення - Березовська Аріна, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Заохочення - Матвійчук Мілена, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

 

Квітень 2014 рік. Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Грамота - Єременко Яна, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Грамота - Космацька Діана, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Грамота - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

 

Квітень 2014 рік. Районний екологічний конкурс «Первоцвіти під охороною».

І місце - Баленко Дар’я, гурток ДУоМ «Оранта»» (Керівник Івахова Н.І.)

І місце - Сторожук Марина, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

І місце - Свиридюк Анастасія, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІ місце - Олійник Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІІ місце - Колектив вихованців гуртка «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Молодід Дмитро, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

ІІІ місце - Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІІ місце - Маковійчук Марія, гурток «Початково-технічне моделювання» (Керівник Довгаль С.В.)

Заохочення - Філімонова Інна, гурток «Вишивка стрічками» (на базі СШ-інтернату № 14) (Керівник Голуб О.П.)

 

Квітень 2014 рік. Київський міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

в номінації «Компютерні технології» та в номінації «3D - графіка»:

І місце - Дідковський Максим, гурток «Компютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

в номінації «Краща програмна розробка» та «Програмування»:

І місце - Сенько Андрій, гурток «Компютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

в номінації «2D - анімація»:

І місце - Примаченко Анастасія, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІ місце - Галактіонова Ангеліна, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІІ місце - Солосіч Ігор, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІІ місце - Ващенок Ярослав, гурток «Компютерні технології» (Керівник Косінова Н.О.)

в номінації «Офісні технології»:

ІІІ місце - Примаченко Анастасія, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

ІІІ місце - Шатіло Павло, гурток «Веб-програмування» (Керівник Тупчій С.В.)

 

Квітень 2014 рік. Районний конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

І місце - Лопата Іван, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

І місце - Д’якова Софія, , гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

І місце - Салацька Ганна, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

І місце - Березна Анастасія, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

ІІ місце - Кукса Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІ місце - Власенко Ілля, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Ставрієцька Владислава, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Заохочення - Семенова Ганна, Корсун Єлізавета, Погребівський Євген, гурток «Початкове технічне моделювання» (Керівник Білошицька А.С.)

 

22.03.2014. Міські змагання з початково-технічного моделювання дітей молодшого шкільного віку.

ІІІ місце - Опанасенко Олександр, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

 

27.02.2014. Міський конкурс «Допоможемо птахам узимку».

І місце - Гунда Дана, Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

ІІ місце - Д’якова Софія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

ІІІ місце - Космацька Діана, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

Заохочення - Левківський Артур, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Заохочення - Матвійчук Мілена, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

 

Лютий 2014 рік. Міська виставка «Віхи української культури. Культура козацької доби».

Подяка - Кожарінова Єва, гурток «Конструювання іграшки» (Керівник Сидоренко І.В.)

Подяка - Ярмулківська Марія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

Подяка - Колесніченко Анастасія, гурток «Бісер чарівний» (Керівник Мальцева Т.М.)

 

Лютий 2014 рік. Районна природоохоронна акція «Допоможемо птахам узимку».

І місце - Петровська Анастасія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

І місце - Левківський Артур, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

ІІ місце - Ковтуненко Олександра, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІ місце - Матвійчук Мілена, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІ місце - Космацька Діана, гурток «Ліпка із солоного тіста» (Керівник Просяник О.О.)

ІІІ місце - Пересунько Андрій, гурток «Вишивка стрічками» (на базі СШ-інтернату № 14) (Керівник Голуб О.П.)

ІІІ місце - Олійник Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Довгаль С.В.)

ІІІ місце - Приймак Катерина, гурток «Художня кераміка» (Керівник Давиденко Н.В.)

Заохочення - Д’якова Софія, гурток «Барвиста мозаїка» (Керівник Неунилова Л.М.)

Заохочення - Гунда Дана, Зразковий художній колектив «Чарівні візерунки» (Керівник Ігнатуша Г.А.)

 

15.02-16.02.2014. Змагання по шахам на першість серед шкіл Дніпровського району.

І місце - Тулюпа Ярослав, гурток «Шахи» (Керівник Ткач М.І.)

ІІ місце - Каленик Олександр, гурток «Шахи» (Керівник Ткач М.І.)

 

09.02.2014. Міські змагання на Першість міста Києва з кімнатних вільнолітаючих авіамоделей 2014 року.

І місце - Сітніков Михайло, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

ІІ місце - Наконечний Олексій, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

ІІІ місце - Опанасенко Олександр, гурток «Авіамоделювання» (Керівник Наконечний В.Г.)

Гуртки