Розклад занять гуртків СЮТ-ЦНТТМ на 2017-2018 н.р.  І півріччя

 

№з/п

Назва гуртка (ПІБ керівника гуртка) 

Гр.

№лаб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

1.

 

«Технічне моделювання» 

(Наконечний В.Г.)

1.1

305

17.30-19.05

 

17.30-19.05

 

 

 

 

2.

«Авіамоделювання»  (Наконечний В.Г.)

2.1

305

15:00-17:25

 

15:00-17:25

 

 

 

 

3.

«Винахідництво та раціоналізатори»

 (Наконечний В.Г.)

2.1

203

 

16:00-18:35

 

 16.00-18.25

 

   

4.

«Вчимося вчитися» 

(Фурман Т.М.)

1.1

205

12.00-13.00

 

 12.00-13.00

 

12.00-13.00

 

 

1.2

13.05-14.05

 

 13.05-14.05

 

13.05-14.05

 

 

1.3

14.10-15.10

 

 14.10-15.10

 

14.10-15.10

 

 

5.

Народний художній колектив 

«Конструювання мякої іграшки» 

(Межена Л.В.)

1.1

209

 

 

 

 

15:00-16:35

13:00-14:35

 

2.1

 

 

 

 

 

10:15-12:40

10:15-12:40

6. 

 

«Початкове технічне моделювання»

(Тригуб В.Ю.)

1.1

309

 

15.00-16.35 15.00-16.35

 

 

 

 
 1.2    16.45-18.20  16.45-18.20        

7.

 «Інформаційні технології»

(Дем’янчук Ю.В.)

1.1

302

18.25-20.00

 

 

16.45-18.20

 

 

 

 

 

8.

«Юні друзі природи» 

(Нікітенко А.Г.)

1.1

210

14:00-15:15

 

14:00-15:15

 

 

 

 

9.

«Моделювання та конструювання одягу» 

(Ткаченко Г.П.)

1.1

207

15:30-17:05

 

 

15:30-17:05

 

 

 

1.2

 

 

16:00-17:35

 

16:00-17:35

 

 

1.3

 

 

17:45-19:20

 

17:45-19:20

 

 

2.1

17:15-19:40

 

 

17:15-19:40

 

 

 

10.

Народний художній колектив 

«Чарівні візерунки» (Ігнатуша Г.А.)

1.1

206

15.00-16.35 

(каб.210) 

 

                                  

15.00-16.35

 

 

 

 

1.2

 

16.45-18.20 

 

(каб.210)  

16.45-18.20

 

 

 

 

 

1.3

 

15.00-16.35

 

 

 

 

11.00-12.35

2.1

 

 

 

16.45-19.10

 

 

 

12.45-15.10

 

11.

«Бісер чарівний» 

(Мальцева Т.М.)

1.1

206

15.00-16.35

 

 

 

 

11:00-12:35

 

1.2

 16.45-18.20

 

16:45-18:20

 

 

 

 

2.1

 

 

 

 

16:45-19:10

12.45-15.10

 

12.

«Прикладне рукоділля» 

(Мальцева Т.М.)

1.1

206

 

 

15:00-16:35

 

15:00-16:35

 

 

13.

«Користувач ПК» 

(Заяць Я.І.)

1.1

302

14.00-15.35 

 

14.00-15.35 

 

 

 

 

1.2

 

 14.00-15.35

 

14.00-15.35 

 

 

 

14.

Зразковий художній колектив 

«Керамічна майстерня: декор» 

(Давиденко Н.В.)

1.1

201

14.00-15.35

 

14.00-15.35

 

 

 

 

2.1

15.45-18.10

 

15.45-18.10

 

 

 

 

15.

«Початкове технічне моделювання» 

(Давиденко Н.В.)

1.1

201

 

14.00-15.15

    14.00-15.15  

 

 

1.2

 

15.30-17.05

 

15.30-17.05

     

16.

Зразковий художній колектив      

«Художня кераміка»

(Довгаль С.В.)

1.1

201

 

14.00-15.35

  14.00-15.35

 

 

 

2.1

 

15.45-18.10

  15.45-18.10

 

 

 

17.

«Початкове технічне моделювання»

(Довгаль С.В.)

1.1

201

 

    14.00-15.15

 

14.00-15.15

 

 

1.2

      15.30-17.05  

15.30-17.05

   

18.

«Початкове технічне моделювання»

(Тихонов В.О.)

1.1

208

14:30-16:05

 

 

14:30-16:05 

 

 

 

1.2

 

14.30-15.45

14.30-15.45 

 

 

 

 

19.

«Судномоделювання»

(Тихонов В.О.)

1.1

208

16.15-17.50

 

 

16.15-17.50

 

 

 

 

 

2.1

 

16.15-18.40

 

 

16.15-18.40

 

 

 

 

20.

Зразковий художній колектив ДУоМ  

«Оранта»»

(Івахова Н.І.)

1.1

206

 

12.30-13-30

  12.30-13-30

 

 

 

1.2.

 

 

15.30-17.30 13.45-15.45

 

 

 

1.3

 

15.30-17.45

  15.55-18.05

 

 

 

21.

Зразковий художній колектив творчого об’єднання

«Ліпка із солоного тіста»

(Просяник О.О.)

1.1

103

15:30-17:10

 

15:30-17:10

 

 

 

 

1.2

17:30-18:30

 

17:30-18:30

 

 

 

 

1.3

 

14:00-15:35

 

14:00-15:35

 

 

 

2.1

 

15:45-18:10

 

15:45-18:10

 

 

 

22.

«Образотворче мистецтво»

(Лебедєв Д.В.)

1.1

308

 

15:50-17:25

 

15:50-17:25

 

 

 

23.

«Юні друзі природи»

(Мілевська І.Г.)

1.1

309

15:00-16:35

 

15:00-16:35

 

 

 

 

1.2

 

15:00-16:35

 

15:00-16:35

 

 

 

24.

«Початкове технічне моделювання»

(Дем’янчук Ю.В.)

1.1

209

16.40-18.15 

 

15.00-16.35 

 

 

 

 

25.

«Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій»

(Полянська Т.М.)

1.1

311

 

 

 

 

 

9:00-10:35

9:00-10:35

2.1

 

 

 

 

 

10:45-12:20

10:45-13:00

26.

«Від абака до комп’ютера»

(Коржов Ю.А.)

1.1

203

15:30-17:05

 

15:30-17:05

 

 

 

 

 

27.

«Конструювання транспортної техніки»

(Лебедєв Д.В.)

2.1

104

 

17:35-20:00

 

17:35-19:10

 

 

 

28.

«Юні друзі природи»

(Виборна Н.І.)

2.1

306

14:00-15:35

 

 14:00-16:25

 

 

 

 

29.

«Юні інспектори дорожнього руху»

(Виборна Н.І.)

1.1

306

 15:45-17:20

 

16:30-18:45

 

 

 

 

30.

«Барвиста мозаїка»

(Неунилова Л.М.)

 

1.1

311

14.00-15.15

 

 14.00-15.15

 

 

 

 

1.2

15.30-17.05

 

15.30-17.05

 

 

 

 

2.1

 

15.30-17.55 

 

 15.30-17.55 

 

 

 

31.

 «Юні інспектори дорожнього руху»

(Коржов Ю.А.) 

1.1

113

15.00-16.35

   

 

 

10.00-11.35  

1.2

 

15.00-16.35

 

15.00-16.35

     

1.3

  16.40-18.10   16.40-18.10      

2.1

16.40-19.00         11.40-14.05  
32.

«Дизайн інтер’єру»

(Ільчук Ю.М.)

1.1 209   15.00-16.35   15.00-16.35      
2.1   16.45-19.10   16.45-19.10      

1.2

НВК

№ 30

«ЕкоНад»
15.15-16.50   15.15-16.50        
1.3 17.00-18.35   17.00-18.35        
33.

«Комп’ютерні технології»

(Косінова Н.О.)

1.1 302   16.00-17.35     16.00-17.35    
34.

«Програмування»

(Косінова Н.О.)

1.1 302   17.40-19.15     17.40-19.15    

 

Гуртки