ПЛАН  РОБОТИ

Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді

Дніпровського району на 2017 рік

   

з/п 

З А Х О Д И

Термін виконання

Відповідальні    

1.

Участь у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях дитячої та юнацької кіновідеотворчості.

протягом

 року

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Полянська Т.М.,

Заяць Я.І.

2.

Участь у Першості міста Києва з вільнолітаючих, кордових та радіокерованих авіамоделей для польотів у приміщенні.

січень-лютий

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Наконечний В.Г.

3.

Проведення районної екологічної акції «Допоможемо птахам узимку» в рамках Всеукраїнської програми «Збережи світ навколо» та участь у міській виставці в КП «Будинок природи».

січень-лютий

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Гавриш Н.І.,

Нікітенко А.Г.

4.

Фестиваль технічної творчості.

січень, лютий, березень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Лебедєв Д.В.,

Тихонов В.О.,

Наконечний В.Г.,

Лук’янчиков В.М.

5.

Участь у районному і міському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

січень-квітень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Гавриш Н.І.,

Нікітенко А.Г.

6.

Конкурс юних конструкторів, інженерів, винахідників.

січень, грудень

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Наконечний В.Г.,

Тихонов В.О.,

Лебедєв Д.В.,

Лук’янчиков В.М.

7.

Участь у  міському конкурсі «Іграшковий вернісаж».

лютий

Мілевська І.Г.,

Давиденко Н.В.,

Межена Л.В.

8.

Участь у Чемпіонаті міста Києва з автомодельного спорту в класі трасових автомоделей: старша вікова група.

березень

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Наконечний В.Г.,

Лебедєв В.Д.

9.

Участь у Першості міста Києва з судномодельного спорту – кімнатні моделі (старша та молодша вікова група).

березень

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Тихонов В.О.

10.

Участь у міському конкурсі з початкового технічного моделювання.

березень

Мілевська І.Г.,

Давиденко Н.В.,

Довгаль С.В.,

керівники гуртків

11.

Проведення виставки-конкурсу дитячих робіт «Подарунок любій матусі».

березень

Шурига В.І.,

методисти,

Алєєв О.В.,

керівники гуртків

12.

Участь в Київському міському відкритому конкурсі з інформаційних технологій.

березень-квітень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Заяць Я.І.,

Шевченко О.О.,

Косінова Н.О.

13.

Проведення районного конкурсу «Первоцвіти під охороною» та участь у міському конкурсі в КП «Будинок природи».

березень-квітень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Нікітенко А.Г.,

Гавриш Н.І.

14.

Районний огляд роботи загонів юних інспекторів руху.

квітень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Шурига В.І.,

Алєєв О.В.,

Заяць Я.І.

15.

Участь у міському конкурсі серед молодших школярів з оригамі «Журавлиний клич».

 

квітень

Виборна Н.І.,

Довгаль С.В.,

Давиденко Н.В.,

керівники гуртків.

16.

Місячник екологічних знань. День Довкілля та День Землі.

квітень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Гавриш Н.І.

17.

Виставка-конкурс та захист творчих проектів з науково-технічної та еколого-натуралістичної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

квітень, травень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

керівники гуртків

18.

Участь у міському відкритому фестивалі повітряних зміїв «Змієрія -2016».

травень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Наконечний В.Г.

19.

Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

травень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

керівники гуртків

20.

Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

травень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

керівники гуртків

21.

Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

 

травень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

керівники гуртків

22.

Проведення районного та міського конкурсу дитячої та юнацької творчості  «Мій домашній улюбленець».

травень, вересень, жовтень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Гавриш Н.І.,

Нікітенко А.Г.

23.

Участь у міських змаганнях з судномодельного спорту на відкритій водоймі  на першість міста Києва.

червень

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Тихонов В.О.

24.

Гурткова робота в дитячих  оздоровчих таборах на базі навчальних закладів району.

червень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Шурига В.І.,

методисти,

керівники гуртків.

25.

Проведення місячника безпеки дорожнього руху  «Увага! Діти на дорозі» та проведення в рамках місячника  районної гри «Брейн – ринг» за тематикою Правил дорожнього руху.

серпень-вересень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Заяць Я.І.,

Алєєв О.В.

26.

Тиждень відкритих дверей: - екскурсії по СЮТ-ЦНТТМ;

-          виставки робіт вихованців;

-          проведення майстер-класів.

вересень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

Алєєв О.В..

27.

Участь педколективу у проведенні загальношкільних батьківських зборів.

вересень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти

28.

Екологічний конкурс малюнків та поробок «Світ моря», з нагоди  Всесвітнього дня моря.

вересень

Мілевська І.Г.,

Нікітенко А.Г.,

Гавриш Н.І.

29.

Участь у міських змаганнях з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) на першість міста Києва.

жовтень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Довгаль С.В.,

Наконечний В.Г.

30.

Участь в VІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

 

жовтень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

методисти,

керівник гуртка.

31.

Участь у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

жовтень

Мілевська І.Г.,

методисти,

Наконечний В.Г.

32.

Виставка  творчих робіт вихованців та керівників гуртків до Дня Позашкільника.

листопад

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Шурига В.І.,

Алєєв О.В.

33.

Місячник «За здоровий спосіб життя».

Проведення районного конкурсу плакатів та фотографій.

 

листопад

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

Шурига В.І.,

методисти.

34.

Участь у районному і міському конкурсі «Світ без насильства очима дітей».

листопад

Виборна Н.І.,

Гавриш Н.І.,

Заяць Я.І.

35.

Участь у міському конкурсі-змаганнях з технічного конструювання «У місті Фантазерську».

листопад

Мілевська І.Г.,

Давиденко Н.В.,

Довгаль С.В.

36.

Проведення районної природоохоронної акції «Збережи ялинку».

грудень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.,

 Нікітенко А.Г.,

Гавриш Н.І.

37.

Міський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

грудень

Виборна Н.І.,

Мілевська І.Г.

Заяць Я.І.

 

                                                         

 

 

Гуртки