Розклад занять гуртків СЮТ-ЦНТТМ на 2017-2018 н.р.  ІІ півріччя

 

№з/п

Назва гуртка (ПІБ керівника гуртка) 

Гр.

№лаб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

Неділя

1.

 «Технічне моделювання» 

(Наконечний В.Г.)

1.1

305

15.00-16.35

 

15.00-16.35

 

 

 

 

2.

«Авіамоделювання»  (Наконечний В.Г.)

2.1

305

16:45-19:25

 

16:45-19:25

 

 

 

 

3.

«Винахідництво та раціоналізатори»

 (Наконечний В.Г.)

2.1

203

 

16:00-18:30

 

 16.00-18.30

 

   

4.

«Вчимося вчитися» 

(Фурман Т.М.)

1.1

205

12.00-13.00

 

 12.00-13.00

 

12.00-13.00

 

 

1.2

13.05-14.05

 

 13.05-14.05

 

13.05-14.05

 

 

1.3

14.10-15.10

 

 14.10-15.10

 

14.10-15.10

 

 

5.

Народний художній колектив 

«Конструювання мякої іграшки» 

(Межена Л.В.)

1.1

209

 

 

 

 

 

10:00-11:35

 10:00-11:35

2.1

 

 

 

 

 

12:00-14:25

12:00-14:25

6. 

 

«Початкове технічне моделювання»

(Тригуб В.Ю.)

1.1

105

 

15.00-16.35 15.00-16.35

 

 

 

 
 1.2    16.45-18.20  16.45-18.20        

7.

 «Інформаційні технології»

(Дем’янчук Ю.В.)

 

1.1

307

16:45-18:20 

 

15:00-16:35 

 

 

 

 
1.2 18:25-20:00   16:40-18:15        

8.

«Юні друзі природи» 

(Нікітенко А.Г.)

1.1

210

 

14:00-15:15 

 

14:00-15:15 

 

 

 

9.

«Моделювання та конструювання одягу» 

(Ткаченко Г.П.)

1.1

207

15:30-17:05

 

 

15:30-17:05

 

 

 

1.2

 

 

16:00-17:35

 

16:00-17:35

 

 

1.3

 

 

17:45-19:20

 

17:45-19:20

 

 

2.1

17:15-19:50

 

 

17:15-19:50

 

 

 

10.

Народний художній колектив

 

«Чарівні візерунки» (Ігнатуша Г.А.)

1.1

201/206

15.00-16.35 

 

                                  

15.00-16.35

 

 

 

 

1.2

206

 

16.45-18.20 

  

16.45-18.20

 

 

 

 

 

1.3

 

15.00-16.35

 

 

 

 

11.00-12.35

2.1

 

 

 

16.45-19.10

 

 

 

12.45-15.10

 

11.

«Бісер чарівний» 

(Мальцева Т.М.)

1.1

206

15.00-16.35

 

 

 

 

11:00-12:35

 

1.2

 16.45-18.20

 

16:45-18:20

 

 

 

 

2.1

 

 

 

 

16:45-19:10

12.45-15.10

 

12.

«Прикладне рукоділля» 

(Мальцева Т.М.)

1.1

206

 

 

15:00-16:35

 

15:00-16:35

 

 

13.

«Користувач ПК» 

(Заяць Я.І.)

1.1

307

14.00-15.35 

 

 

 

14:00-15:35 

 

 

1.2

 

 14.00-15.35

 

14.00-15.35 

 

 

 

14.

Зразковий художній колектив 

«Керамічна майстерня: декор» 

(Давиденко Н.В.)

1.1

201

14.00-15.35

 

14.00-15.35

 

 

 

 

2.1

15.45-18.10

 

15.45-18.10

 

 

 

 

15.

«Початкове технічне моделювання» 

(Давиденко Н.В.)

1.1

201

 

14.00-15.15

    14.00-15.15  

 

 

1.2

 

15.30-17.05

 

15.30-17.05

     

16.

Зразковий художній колектив      

«Художня кераміка»

(Довгаль С.В.)

1.1

201

 

14.00-15.35

  14.00-15.35

 

 

 

2.1

 

15.45-18.10

  15.45-18.10

 

 

 

17.

«Початкове технічне моделювання»

(Довгаль С.В.)

1.1

201

 

    14.00-15.15

 

14.00-15.15

 

 

1.2

      15.30-17.05  

15.30-17.05

   

18.

«Початкове технічне моделювання»

(Тихонов В.О.)

1.1

208

14:30-15:35

 

 

14:30-15:55 

 

 

 

1.2

 

14.30-16.05

14.30-16.05 

 

 

 

 

19.

«Судномоделювання»

(Тихонов В.О.)

1.1

208

16:15-17:50 

 

16:15-17:50

 

 

 

 

2.1

 

16:15-18:40 

 

16:15-18:40

 

 

 

20.

Зразковий художній колектив ДУоМ  

«Оранта»»

(Івахова Н.І.)

1.1

205

 

13:45-15:45

  13:45-15:45

 

 

 

1.2.

 

15:55-18:05

  15:55-18:05

 

 

 

1.3

 

18:10-19:15

  18:10-19:15

 

 

 

21.

Зразковий художній колектив творчого об’єднання

«Ліпка із солоного тіста»

(Просяник О.О.)

1.1

103

15:30-17:10

 

15:30-17:10

 

 

 

 

1.2

17:30-18:30

 

17:30-18:30

 

 

 

 

1.3

 

14:00-15:35

 

14:00-15:35

 

 

 

2.1

 

15:45-18:10

 

15:45-18:10

 

 

 

22.

«Образотворче мистецтво»

(Лебедєв Д.В.)

1.1

308

 

15:50-17:25

 

15:50-17:25

 

 

 

23.

   "Перукарська справа"

 (Олейнікова Л.В.)

 

1.1

101

 

 15:00-16:35

 

15:00-16:35 

 

 

 

1.2

306

 

16:40-18:10

 

 

16:40-18:10

 

 

 

24.

"Петриківський розпис"

(Сербин Л.А.)

1.1

209

15:00-16:35 

 

15.00-16.35 

 

 

 

 

25.

«Анімаційна дитяча студія «Сто фантазій»

(Полянська Т.М.)

1.1

311

 

 

 

 

 

9:00-10:35

9:00-10:35

2.1

 

 

 

 

 

10:45-12:30

10:45-13:20

26.

«Від абака до комп’ютера»

(Коржов Ю.А.)

1.1

101

15:30-17:05

 

15:30-17:05

 

 

 

 

 

27.

«Конструювання транспортної техніки»

(Лебедєв Д.В.)

2.1

104

 

17:35-19:10

 

17:35-20:00

 

 

 

28.

«Юні друзі природи»

(Виборна Н.І.)

2.1

307/1

14:00-15:35

 

 14:00-16:25

 

 

 

 

29.

«Юні інспектори дорожнього руху»

(Виборна Н.І.)

1.1

307/1

 15:45-17:20

 

16:30-18:05

 

 

 

 

30.

«Барвиста мозаїка»

(Неунилова Л.М.)

1.1

102

14.00-15.35

 

 14.00-15.35

 

 

 

 

1.2

311

15.45-17.20

 

15.45-17.20

 

 

 

 

2.1

 

16.00-18.25 

 

 16.00-18.25 

 

 

 

31.

 «Юні інспектори дорожнього руху»

(Коржов Ю.А.) 

1.1

101

17.30-19.05

   17:30-19:05

 

 

   

32.

"Юні інспектори

дорожнього руху"

(Андрушко П.В)

2.1

101

      16:45-19:25

 

  11:00-13:25   
33.

"Психологічне розкриття"

(Балюк Є.А.)

1.1

   14:00-15:35     14:00-15:35      

1.2

  14:00-15:35     16:15-17:30      
34.

«Дизайн інтер’єру»

(Ільчук Ю.М.)

1.1 209   15.00-16.35   15.00-16.35      
2.1  
16.45-19.10    16.45-19.10            
 
 
35.

«Комп’ютерні технології»

(Косінова Н.О.)

1.1 302   16.00-17.35     16.00-17.35    
36.

«Програмування»

(Косінова Н.О.)

1.1 302   17.40-19.20     17.40-19.20    
37.

"Квілінг"

(Сербин Л.А.)

1.1. 209 16:45-18:20   16:45-18:20        
38.

"Дитячий фітнес"

(Крамаренко В.О.)

1.1. Актова зала   14:00-15:15   14:00-15:15      
1.2   16:15-17:30   16:15-17:30      
39.

"Шахи"

(Коваленко К.Ф.)

1.1 113   16:00-17:35 16:00-17:35        
1.2         15:00-16:35 12:00-13:35  
1.3         16:45-18:20 13:45-15:20  
1.4           15:30-17:05 12:00-13:35

 

Гуртки