Звіт

про досягнення вихованців гуртка «Судномоделювання» та «Початкове технічне моделювання»

 

№ з/п

Назва заходу

Вихованець

Досягнення

Рік

1.

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Остапенко Микита

Диплом ІІІ ступеня

УДЦПО

2015

2.

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Антоненко Максим

Диплом ІІ ступеня

УДЦПО

2015

3.

Міські змагання з судномодельного спорту (моделі до 600 мм)

молодша група

Команда вихованців гуртка

Диплом

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2015

4.

Міські змагання з судномодельного спорту (моделі до 600 мм)

старша група

Команда вихованців гуртка

Диплом

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2015

5.

Міський конкурс-захист авторських конструкцій радіоелектронних приладів

Подолинний Назар

Диплом ІІ місце

ДОНМС

2015

6.

Всеукраїнські змагання «Кубок надії 2015» з судномодельного спорту

Подолинний Назар

Диплом І місце

ДОНМС

2015

7.

Всеукраїнські змагання «Кубок надії 2015» з судномодельного спорту

Лукоянов Артем

Диплом І місце

ДОНМС

2015

8.

Міські змагання з судномодельного спорту

(моделі до 600 мм)

Журбенко Артур

Диплом

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2015

9.

Міські змагання з судномодельного спорту

(моделі до 600 мм)

Клепацький Олег

Диплом

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2015

10.

Міські змагання з судномодельного спорту

 

Лукоянов Артем

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2015

11.

Міський конкурс з початкового технічного моделювання

 

Кудрявцев Іван

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2015

12.

Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську»

Лопата Іван

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2015

13.

Чемпіонат міста Києва 2016 року з судномодельного спорту

Команда вихованців гуртка

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

14.

Чемпіонат міста Києва 2016 року з судномодельного спорту

Лиштва Тихон

Диплом ІІ місце

ДОНМС

2016

15.

Чемпіонат міста Києва 2016 року з судномодельного спорту

Команда вихованців гуртка

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

16.

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту на відкритій водоймі

Команда вихованців гуртка

Диплом ІІ місце

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2016

17.

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту на відкритій водоймі

Лопата Іван

Диплом ІІ місце

МК ЦНТТУМ «Сфера»

2016

18.

Кубок України з судномодельного спорту

Стражевський Тимофій

Диплом

ФСССУ

2016

19.

Кубок України з судномодельного спорту

Подолинний Назар

Диплом

ФСССУ

2016

20.

Кубок України з судномодельного спорту

Команда вихованців гуртка

Диплом

ФСССУ

2016

21.

Кубок України з судномодельного спорту

Лопата Іван

Диплом ІІІ місце

ФСССУ

2016

22.

Кубок України з судномодельного спорту

Рябов Андрій

Диплом

ФСССУ

2016

23.

Кубок України з судномодельного спорту

Лиштва Тихон

Диплом

ФСССУ

2016

24.

Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську»

Лопата Іван

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

25.

Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську»

Макалішер Тімур

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

26.

Міський конкурс з технічного конструювання «У місті Фантазерську»

Бойко Ярослав

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

27.

Чемпіонат міста Києва з судномодельного спорту на відкритій водоймі

Лопата Іван

Диплом ІІ місце

ДОНМС

2016

28.

Чемпіонат міста Києва 2016 року з судномодельного спорту

Лопата Іван

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

29.

Чемпіонат міста Києва 2016 року з судномодельного спорту

Лиштва Тихон

Диплом ІІ місце

ДОНМС

2016

30.

Міський конкурс з початкового технічного моделювання

Макалішер Тімур

Диплом ІІІ місце

ДОНМС

2016

31.

Міський конкурс з початкового технічного моделювання

Лукоянов Артем

Диплом І місце

ДОНМС

2016

32.

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Лиштва Тихон

Диплом ІІ ступеня

УДЦПО

2016

33.

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Макалішер Тімур

Диплом ІІІ ступеня

УДЦПО

2016

34.

ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Подолинний Назар

Диплом ІІІ ступеня

НПУ ім. М.П. Драгоманова

2017

Гуртки