Відгуки

про роботу керівника гуртка «Судномоделювання»

Тихонова Валерія Олександровича

 

Я, Лиштва Ольга Петрівна, мати Лиштва Тихона. Мій син Тихон відвідує гурток «Судномоделювання» вже третій рік. За цей час в нього покращились оцінки у школі, він став більш уважнішим, терплячим, зосередженим. Багато чого навчився робити власними руками.

Під керівництвом Тихонова Валерія Олександровича Тихон досяг значних успіхів у спорті, ІІ місце у Чемпіонаті Києва, та ІV місце на Всеукраїнських змаганнях судномоделістів.

Ми дуже вдячні Валерію Олександровичу за турботу та доброзичливість щодо наших дітей.

З повагою, Лиштва Ольга Петрівна

 

 

   Я, Лопата Сергій Іванович, батько Лопати Івана.

   Мій син, Іван, відвідує гурток «Судномоделювання» під керівництвом Тихонова Валерія Олександровича.

   За час занять в гуртку у Івана покращились показники у школі, він став краще навчатися, здобув навички роботи із інструментами та різними матеріалами (деревиною, металом).

   Валерій Олександрович виконує значну роботу по вихованню та навчанню дітей. Майстерність Валерія Олександровича передається дітям і вони досягають успіхів не тільки у спорті, але і в житті, вчаться спілкуватися з однолітками та старшими.

   Те, що робить Валерій Олександрович дуже важливо для дітей, тому ми (батьки гуртківців) вдячні керівництву СЮТ-ЦНТТМ та керівникові гуртка за увагу та турботу до наших дітей.

 

Батько Івана – Лопата Сергій Іванович

Гуртки