Гурток «Художня кераміка»

Керівник - Довгаль Світлана Вікторівна

Натуральна глина – екологічно чистий, безпечний для здоров’я, не дорогий, легкодоступний і найбільш пластичний природний матеріал, що надає широкі можливості для творчості.

Гурток «Художня кераміка» працює з 2011 року, та за цей час вихованцями гуртка створена велика кількість яскравих та оригінальних робіт.

На заняттях діти оволодівають різними технологіями формотворення, оздоблення виробів. Робота з глиною доступна всім віковим групам дітей.

Основний час відводиться на практичну роботу: виконання вправ, копіювання зразків і створення оригінальних виробів (творчі завдання).

 

 

 Гурток «Керамічна майстерня: декор»

Керівник - Давиденко Наталія Владиславівна

Керамічна справа особлива тим, що містить невичерпний потенціал для творчості. Глина - це природний матеріал, який зустрічається повсюдно, легко оброблюваний, довго зберігає форму виготовленого виробу. Ліпити може кожен. Робота з глиною розвиває моторику рук, тіло починає через глину спілкуватися і стан людини проявляється найбільш виразно.

Гурток працює з 2011 року, але за цей час вихованцями гуртка створена велика кількість яскравих та оригінальних робіт. Діти з великим захопленням виконують всі заплановані завдання, беруть участь у виставках, конкурсах.

Заняття у гуртку – це в основному практична творча робота дітей. Вихованці знайомляться та вивчають основні прийоми виконання простих гончарних форм, малих ліпних об’ємів та сучасних зразків декоративної кераміки.

 

Гуртки