Керівники гуртків

 

Наконечний Володимир Григорович
Керівник гуртків "Авіамоделювання", "Автомоделювання", "Художня фотографія"
Тихонов Валерій Олександрович 
Керівник гуртків "Початкове технічне моделювання" та "Судномоделювання"
Ткаченко Ганна Петрівна
Керівник гуртка "Конструювання та моделювання одягу"
Ігнатуша Галина Альбертівна
Керівник гуртка-методист Народного художнього колективу «Чарівні візерунки»
Мальцева Тетяна Миколаївна
Керівник гуртка-методист  Зразкового художнього колективу творча майстерня "Бісер чарівний" та гуртка "Прикладне рукоділля"
Івахова Неоніла Іванівна
Керівник Народного художнього колективу Декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Оранта»
Просяник Олена Олександрівна
Керівник Зразкового художнього колективу творче об'єднання "Ліпка із солоного тіста"
Межена Лілія Володимирівна
Керівник Народного художнього колективу «Конструювання м’якої іграшки»
Алєєв Олег Володимирович
Культорганізатор
Лебедєв Дмитро Вікторович 
Керівник гуртків "Макетування та конструювання транспортної техніки", "Образотворче мистецтво"
Полянська Тетяна Михайлівна 
Керівник Зразкового художнього колективу Анімаційна дитячя студія "Сто фантазій"

 

Сербин Ліліана Анатоліївна
Керівник гуртків "Квілінг", "Петриківський розпис" 

 

  Фурман Тетяна Миколаївна  
Керівник гуртка "Вчимося вчитися"
 

 

Андрушко Павло Васильович  
Керівник гуртка "Юні інспектори дорожнього руху"

 

 

 

Балюк Євгенія Анатоліївна  
Керівник гуртка "Психологічне розкриття"

 

 

 

Федорченко Петро Іванович 
Керівник гуртка "Юний майстер" 

 

 

 

Косінова Надія Олексіївна 
Керівник гуртка "Комп'ютерні технології" , "Програмування"

 "

 

 

Ільчук Юлія Миколаївна
Керівник гуртка "Дизайн інтер'єру" 

 

 

 

Коржов Юрій Анатолійович  
Керівник гуртків "Від абака до комп'ютера", "Юні інспектори дорожнього руху"
 

 

 

 

Лопух Людмила Леонідівна  
Керівник гуртка "Юні екологи"  

 

 

 

Дем'янчук Юрій Вікторович

Керівник гуртка "Інформаційні технології"

 

 

 

Олейнікова Лілія Валеріївна

Керівник гуртка "Перукарська справа"

 

 

 

Іващик Анатолій Карпович  

Керівник гуртка "Юні інспектори дорожнього руху" 

 

 

 

Давиденко Наталія Владиславівна 

 

Керівник гуртків "Керамічна майстерня: декор" та "Початкове технічне моделювання" 

 

 

 

Довгаль Світлана Вікторівна 

Керівник гуртків "Художня кераміка" та "Початкове технічне моделювання" 

 

 

 

Коваленко Кузьма Федорович

Керівник гуртка "Шахи"

 

 

 

Неунилова Лариса Миколаївна

Керівник гуртка образотворчого мистецтва "Барвиста мозаїка"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гуртки