Вітаємо Наконечного Олексія вихованця СЮТ-ЦНТТМ з отриманням патенту України на винахід «Спосіб з’єднання відрізків залізничних рейок»

 

17 січня 2018 року світ відзначав День дитячих винаходів. В цей день відбулася прес-конференція, організована Малою академією наук України, де вихованець СЮТ-ЦНТТМ Наконечний Олексій – отримав патент на свій винахід «Спосіб з’єднання відрізків залізничних рейок». За сприяння МАН, яка проводить професійну позашкільну наукову роботу з обдарованою молоддю, учні генерують ідеї, вчаться науковій діяльності, опановують професійні навички, щоб правильно презентувати свої проекти. Адже робота науковця полягає не тільки у винахідництві, а й у прикладному застосуванні свого відкриття, тож Мала академія наук супроводжує своїх талановитих учнів на всіх етапах діяльності.

 

 Перед тим як отримати на руки цінні документи, що засвідчують авторство на ідеї, Олексій приймав вітання від президента Малої академії наук України Станіслава Довгого і директора НЦ «МАНУ» Оксена Лісового.

Олексій Наконечний одержав патент за технологію, яка дає змогу збільшити термін експлуатації рейок на залізничних коліях. ВІн запропонував змінити форму рейок: на сьогодні у точці їх з’єднання кут становить 90 градусів, а молодий винахідник хоче змінити його на 45 градусів. Завдяки цьому поїзд, проїжджаючи по стиках, не буде шуміти, цілими залишаться колеса і підшипники. Результат такої експлуатації – збільшення швидкості залізничного транспорту. Олексій планує вести переговори з «Укрзалізницею» або представниками Київського метрополітену щодо заміни рейок на транспортних шляхах – нехай навіть якщо спочатку це будуть закинуті гілки залізничного руху.

 

Вітаємо та пишаємось нашим юним винахідником!

Бажаємо успіхів!

   
   
   
   
   

Гуртки