Участь вихованця СЮТ-ЦНТТМ у XI Всеукраїнському фестивалі науки

 

 18 травня 2017 року Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (керівник Наконечний В.Г.), яскраво презентував власну розробку «Зниження шуму та підвищення терміну експлуатації залізничного транспорту» перед науковою елітою країни на виставці-презентації наукових досягнень, що проходила в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, у рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки.

 Всеукраїнський фестиваль науки – це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки в суспільстві, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві, засновником якого у 2007 році стала Національна академія наук України.

 Серед організаторів фестивалю – Національна академія наук України; Міністерство освіти і науки України; Міністерство молоді та спорту України, Національний центр «Мала академія наук України»; Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України.

 Відомі вчені та фахівці, наукові співробітники інститутів НАН України з різних регіонів, представники преси, іноземні гості з великим інтересом вислуховували стендові доповіді та презентації МАНівців – переможців національних та міжнародних конкурсів.

 Юні дослідники взяли участь у церемонії урочистого відкриття Фестивалю, прослухали цікаві наукові лекції, відвідали виставку-презентацію наукових досягнень установ НАН України та музей Є.О. Патона, взяли участь у майстер-класах від партнерів Київської МАН, пройшли безкоштовне профорієнтаційне тестування від Київського міського центру зайнятості.

 Наконечний Олексій отримав Диплом учасника XI Всеукраїнського фестивалю науки з рук першого віце-президента НАН України, академіка НАН України А.Г. Наумовця, а також сувеніри та футболку з логотипом заходу.

 

 Бажаємо Олексію успіху у подальшій реалізації власних інноваційних ідей та проектів, визнання наукової спільноти України та світу!

   

Гуртки