Участь вихованця СЮТ-ЦНТТМ у Київському фестивалі стартапів «Class ідея»

 

 20 квітня 2017 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся Київський фестиваль стартапів «Class ідея», ініційований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримки КПДЮ та Київської Малої академії наук «Дослідник». До партнерів долучилися бізнес-інкубатор “SIKORSKY CHALLENGE”, Музей популярної науки і техніки “Експериментаріум”, Міжнародний дім роботів “Robo.House” та інші.

 Метою фестивалю є виявлення найкращих стартап-проектів, стартап-ідей, відзначення найбільш перспективних стартап-рішень учнів, педагогічних працівників та державних службовців управлінь освіти районних у місті Києві державних адміністрацій. Крім того, Фестиваль спрямований на визначення та подальшу підтримку найкращих стартапів, що вирішують конкретні проблеми, відповідають актуальним запитам суспільства і мають на меті покращити громадське життя. 

 Визначення найбільш популярних стартапів відбувалося у два етапи: очний етап «Громадській вибір стартапів» та заочний етап «Електронне голосування за стартап».

 Станцію юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді  на фестивалі стартапів «Class ідея» представляв Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Автомоделювання» (керівник Наконечний В.Г.). Стартап-проект Олексія «Зниження шуму та підвищення терміну експлуатації залізничного транспорту» був представлений бліц-презентацією у номінації «Стартап для людини».

 Наконечний Олексій отримав подяку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та подарунки від партнерів Фестивалю. 

 

Гуртки