Виховний захід з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики

 

 12 квітня 2017 року на Станції юних техніків – Центрі науково технічної творчості молоді відбувся виховний захід з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

 У заході взяли участь вихованці, батьки та керівники гуртків. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері. Усі присутні мали змогу дізнатися цікаві факти з історії космонавтики та перевірити свої знання розгадуючи загадки.

 Для дітей були проведені веселі конкурси та змагання, де кожен мав змогу продемонструвати свою спритність та кмітливість, а найактивніші учасники отримали заохочувальні призи.

 Керівники гуртків підготували цікаві майстер-класи, де всі охочі мали змогу проявити свої творчі здібності та отримати на згадку поробку, зроблену своїми руками.

 Протягом тижня проходила виставка «Космічні фантазії», де вихованці представили свої найкращі роботи на дану тематику. Кожна робота відрізнялася красою та оригінальністю, заслуговувала на увагу та нагороду.

 За підсумками членів журі переможцями виставки стали:

 номінація «Образотворче мистецтво»

(молодша вікова категорія):

Гран-прі – Гурко-Антонова Альбіна, вихованка гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

І місце – Костенко Єва, вихованка гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

І місце – Терновська Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка ДУоМ «Оранта» (керівник Івахова Н.І.);

ІІ місце – Оглезнєв Денис, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

ІІІ місце – Масько Аліна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка ДУоМ «Оранта» (керівник Івахова Н.І.);

ІІІ місце – Завірюха В’ячеслав, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.);

ІІІ місце – Іщенко Костя, вихованець гуртка «Вчимося вчитися» (керівник Фурман Т.М.).

 (старша вікова категорія):

Гран-прі – Помпеєва Анжеліка, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.);

І місце – Головацька Маргарита, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.);

ІІ місце – Булгакова Маргарита, вихованка гуртка «Петриківський розпис» (керівник Сербин Л.А.);

ІІ місце – Тихоненко Анна, вихованка гуртка «Петриківський розпис» (керівник Сербин Л.А.);

ІІІ місце – Антонєнков Артемій, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Лебедєв Д.В.).

 номінація «Ліпка із солоного тіста»:

І місце – Левченко Катерина, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.);

ІІ місце – Смущенко Віка, вихованка зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Ліпка із солоного тіста» (керівник Просяник О.О.).

 номінація «Авіамодель»:

Гран-прі – Наконечний Олексій, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

І місце – Пащенко Михайло, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

ІІ місце – Паркулаб Богдан, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.);

ІІІ місце – Василюк Мефодій, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник Наконечний В.Г.).

 номінація «Іграшка, поробка»:

І місце – Ільчук Олександра, вихованка гуртка «Дизайн інтер’єру» (керівник Ільчук Ю.М.);

ІІ місце – Антоненко Анастасія та Єременко Яна, вихованки зразкового художнього колективу гуртка «Чарівні візерунки» (керівник Ігнатуша Г.А.);

ІІІ місце – Буряк Олексій, вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Конструювання м’якої іграшки» (керівник Межена Л.В.).

 номінація «Керамічні поробки»:

Гран-прі – Ничипорук Олександр, вихованець гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

І місце – Катіс Наталія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІ місце – Дубик Аліна, вихованка гуртка «Художня кераміка» (керівник Довгаль С.В.);

ІІ місце – Артемчук Анастасія, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Горох Олександра, вихованка гуртка «Керамічна майстерня: декор» (керівник Давиденко Н.В.).

 номінація «Аплікація»:

Гран-прі – Попова Ксенія, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.);

І місце – Поліщук Аня, вихованка гуртка «Прикладне рукоділля» (керівник Мальцева Т.М.);

ІІ місце – Марчевський Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.);

ІІІ місце – Юречко Ярослав, вихованець гуртка «Прикладне рукоділля» (керівник Мальцева Т.М.).

 номінація «Паперопластика»:

Гран-прі – Подолинний Назар, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Тихонов В.О.);

І місце – Рожков Андрій, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Тихонов В.О.);

ІІ місце – Головенко Іван, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Довгаль С.В.);

ІІІ місце – Горбенко Владислав, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Давиденко Н.В.).

  Фіналом виховного заходу став феєричний та незабутній запуск авіамоделей вихованцями гуртка «Авіамоделювання», а також радіокерованих моделей випускниками гуртка, які з радістю завітали на свято.

  Всі гості свята отримали багато приємних вражень, позитивних емоцій та гарний настрій!

 

Гуртки